• وبلاگ : خادمين حضرت فاطمه سلام الله عليها ،جيرفت
 • يادداشت : شهدا ازکجا آمده اند؟
 • نظرات : 0 خصوصي ، 3 عمومي
 • mp3 player شوکر

  نام:
  ايميل:
  سايت:
     
  متن پيام :
  حداکثر 2000 حرف
  كد امنيتي:
    
    
   
  سلام وبلاگ خوبي داريد ممنون ميشيم يک سري هم به ما بزنيد http://www.mardchat.ir
  زدودن حيا و تخريب عفت و پاکدامنيِ مردم ايران، بخصوص نسل‌جوان، چه سودي به‌حال دشمن دارد؟ چرا دشمنان ما با صرف هزينه‌هاي هنگفت، درصدد نفوذ فرهنگي و جايگزيني فرهنگ کثيف غربي به جاي فرهنگ ناب اسلامي هستند؟ چرا نخست‌وزير رژيم جعلي اسراييل، به‌صراحت مي‌گويد: «بايد از طريق برنامه‌هاي سکسيِ ماهواره‌اي به ايران حمله کنيم.» چرا فلان شخصيت فرانسوي معتقد است براي نابودي مسلمانان، به‌جاي بمب بايد «دامن‌کوتاه» بر سر آنان ريخت؟

  اين يک حقيقت غيرقابل‌انکار است که اگر شخص يا جمعي، به شهوت‌راني و لذت‌پرستي مبتلا شدند ديگر نبايد از آنان توقع انسانيت و عقلانيت داشت. چراکه شخص «شهوت‌مدار» و «هوس‌محور»، تمام توجه و تمرکزش بر فراهم‌آوردن زمينه براي کام‌جويي بيشتر و بهتر است و اصلاً «هواي‌نفس» را به‌عنوان معبود و خداي خود انتخاب مي‌کند و در آستان «هوس» و «شهوت»، بندگي مي‌نمايد! اين همان حقيقتي است که قرآن‌کريم با ظرافت خاصي به آن اشاره نموده است: «...أَفرايْتَ مَنِ اتَّخَذَ إِلههُ هَواه...» [جاثيه/23] يعني «پس آيا ديدى كسى را كه هوس خويش را معبود خود قرار داده است.»

  کاربر گرامي، سلام
  در تاريخ چهارشنبه 93 بهمن 8 نوشته شما با عنوان چادر معراجي ها برگزيده شده و در جايگاه پيوندها در مجله پارسي نامه قرار گرفته است. دبير تحريريه ي اين انتخاب هما . ص و دبير سرويس آن روشن تر از خورشيد بوده است. اميدواريم هميشه موفق باشيد.